Vyřešíme vaše problémy za vás

BERNARD LEGAL byla založena v roce 2009 JUDr. Radovanem Bernardem, a to po jeho předchozí více jak 12leté praxi v předních mezinárodních právních kancelářích. V současné době tvoří náš tým experti většinou s mezinárodní zkušeností.

Získali jsme hlubokou důvěru našich klientů. I proto nám klienti svěřují složité záležitosti v oblasti jejich podnikání nad rámec pouhého právního poradenství. Máme mezinárodní praxi, lokální znalosti. Máme výsledky. Poskytujeme skutečné efektivní poradenství.

Přínosy spolupráce s BERNARD LEGAL

Mezinárodní kvalita

Mezinárodní kvalita za rozumné náklady

Máme praxi v mezinárodních právních kancelářích, avšak právní služby poskytujeme efektivně za výhodných podmínek.

Zkušenosti s vedením globálních projektů

Máme zkušenosti s vedením prestižních projektů v různých segmentech hospodářství.

Propojujeme disciplíny

Díky unikátní kombinaci právního a neprávního vzdělání u některých našich právníků je naše právní poradenství propojené s daňovými a technickými souvislostmi.

Více než právní poradenství

Řešíme Vaše problémy 

Řešíme vaše problémy za vás. Máme hlubokou důvěru našich klientů. I proto nám svěřují složité záležitosti v oblasti jejich podnikání nad rámec pouhého právního poradenství.

Rozumíme podnikání klientů

Problémy našich klientů jsou pro nás výzvou. I ve zdánlivě beznadějných situacích nalézáme pro klienty řešení. I proto jsou naši klienti s námi dlouhodobě.

Jsme špičkoví vyjednavači

Máme know-how od těch nejlepších. I nejobtížnějšími situacemi klienta provedeme s jistotou a úspěchem.

Efektivní a úsporná řešení

Zahraniční spolupracující kanceláře 

Děláme to, v čem jsme na špičce, v ostatním spolupracujeme s nejlepšími. Transakce s přeshraničním prvkem zajišťujeme efektivně - díky síti zahraničních spolupracujících kanceláří.

Šetříme čas i peníze klientů

Známe vnitřní procesy společností i potřeby jejich managementu. Efektivně plníme roli podnikového právníka pro naše některé klienty.

Známe místní prostředí

Máme důkladné znalosti místního prostředí, pro státní sféru dlouhodobě pracujeme. Díky tomu od nás klienti získají vždy řešení, které je nejefektivnější.

Šetříme čas i peníze našich klientů

Kdo tvoří náš tým?